درباره لاله پارک

 

مجتمع تجاری لاله پارک

بسم الله الرحمن الرحیم
مجتمع تفریحی-تجاری لاله پارک با زیر بنایی به مساحت 42,939 متر مربع ، به عنوان فاز اول مجتمع تجاری، تفریحی و اقامتی “لاله پارک” در سال 1388 کلنگ زنی و در نوزدهم بهمن ماه 1391 افتتاح شده است. این مجتمع که در حوزه شهرداری منطقه 5 کلانشهر تبریز قرار دارد از حیث ابعاد و همچنین کاربری های پیش بینی شده در آن و به دلیل موقعیت جغرافیایی و همچنین دسترسی به شبکه بزرگراهی، از جمله طرح های بزرگ و ممتاز تجاری_تفریحی کشور ایران محسوب می شود.
لاله پارک در حال حاضر از شمال به اتوبان پاسداران، از شرق به خیابان فرشته و از جنوب و غرب به پارک جنگلی باغمیشه منتهی می شود مجتمع تجاری لاله پارک در شش طبقه سازه ای میزبان بورس مختلف کالا و برندهای متنوع و روز دنیا در زمینه های پوشاک، کیف و کفش، طلا و جواهر، لباس و لوازم ورزشی، لوازم خانگی و صوتی _تصویری، رستوران، کافی شاپ، بانک و سایر صنوف و خدمات می باشد.


مجتمع لاله پارک دارای واحد های تجاری، هایپرمارکت به مساحت 5300 متر مربع، پارک شادی کودکان به مساحت 1400 متر مربع و 70 سرویس بهداشتی مختص بانوان، آقایان و افراد معلول می باشد. همچنین این مجتمع تجاری مجهز به پارکینگ روباز و سرپوشیده با گنجایش 2000 خودرو به صورت رایگان و سرویس بهداشتی مخصوص نوزادان همراه با فضای شیردهی، 4 عدد رمپ برقی و اتاق کمک های اولیه مجزا در هر طبقه می باشد.

وجود فضای فود کورت با انواع  رستوران و فست فود که به ارائه انواع غذاهای ایرانی ، محلی و بین المللی می پردازند فضایی منحصر بفرد جهت صرف غذا و استراحت بعد از خرید و گردش به وجود آورده است که این مورد از دید بازدید کنندگان یکی از مهم ترین مزایای این مجتمع تجاری محسوب میشود.
همچنین وجود کافی شاپ های متعدد با فضایی دلنشین و آرامبخش سبب کامل شدن امکانات میزبانی این مجتمع تجاری منحصر بفرد شده است.

ویژگی شاخص

مرکز تجاری لاله پارک علاوه بر ارائه فضایی با معماری و مهندسی پیشرفته و نیز مبلمانی متمایز جهت خلق فضای مدرن و با تلاشی جدی جهت نگهداری و حفظ محیط امن و آراسته اش برای مراجعه کنندگان، زمینه و فرصت تجارت مدرن را برای جامعه فرهیخته و متمایز شهری در کلانشهر تبریز پدید آورده است.

این مرکز با تجمیع برندهای معتبر و جهانی،بزرگترین، مدرن ترین و مجهزترین مرکز تجاری شمالغرب کشور محسوب می شود. نمایندگی برندهای معتبری از کشور ترکیه در این مجتمع تجاری که پیش از این در کشورمان هیچ نمایندگی دیگری نداشته اند از شاخص های این مرکز تجاری پیشرفته است.

تنوع ، کیفیت و اصالت اجناس این مجموعه اعم از اجناس ایرانی و یا خارجی استقبال شایان توجهی را نه تنها از ناحیه شهروندان بلکه هموطنان عزیزمان را در مراجعه به لاله پارک را در پی داشته تا جاییکه بازدید پر شمار مراجعان به این مجموعه را در ایام غیر تعطیل با متوسط 19 هزار نفر( حداقل ده هزار و حداکثر چهل هزار) در طی یک روز به ثبت رسانده است.
همچنین مدیریت مبتنی بر بازار و استانداردهای روز دنیا، اهتمام برای تعادل در قیمت اقلام و تضمین کیفیت اجناس عرضه شده در مرکز تجاری مجتمع تجاری لاله پارک تبریز از دیگر امتیازات برجسته و منحصربفرد این مجموعه برای تامین رضایت خریداران و مراجعین است.
ما بدنبال ایجاد و حفظ مستمر جریان اعتماد سازی دوسویه با مشتریان و مهمانان خود هستیم تا همواره تصویری زیبنده و در خور شان و منزلت همشهریان و هموطنان عزیزمان به نمایش بگذاریم.

جهت تماس با مجتمع تجاری لاله پارک کلیک کنید